1000 Online Her Zdarma - Superhry

Emulator

Ke hraní našich her musíte mít v počítači nainstalovaný emulátor

Návod k použití emulátoru Stáhnout emulátor
Kategorie: Bojové hry

Hook

Hook
Hodnocení: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4.7 / 10
 
Počet spuštění: 5529

Většinu našich her může hrát najednou více hráčů. "Hry pro dva"

 

Popis hry

Zlý kapítán Hook, se zmocnil přátel Petra Pana. Nyní se Petrovi kapitán Hook vysmívá a vyzývá ho, aby si pro své přátelé přišel. Petr má již opět zpět svou magickou sílu a může znovu létat. Cíl je jasný zachránit své přátelé a pořádně namlátit zlotřilému Hookovi. Na počátku hry si můžete vybrat z pěti postav. Petra Pana se svým kordem a kouzelnou mocí, dále pak postava Rufio, což je klučina, který umí skvěle bojovat s noži a kouzlit, dále pak klučina Ace, který ovládá boj s dlouhým kladívkem a rovněž čaruje. Další postavou je klučina Pocket, který také kouzlí a bojuje s jakýmsi magický jojem. Poslední postavou je tlouštík Thutbutt, který umí také parádní triky a hlavně bojuje svými velkými pěstmi. Tuto hru mohou na jednom počítači a jedné klávesnici hrát až dva hráči najednou v modu spolupráce.

Ovládání

Po stáhnutí hry a přidání do složky rom, nikdy ve spuštěném emulátoru nezapomeňte zmáčknout klávesu "F5", jinak se vám přidaná hra v seznamu her nezobrazí !!!

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, matika

11.10.2011 13:23

ja chci hrát


 

 

Anketa

Kamaradi

Zajimaji vas ucinky kratomu ? Jeho davkovani, jak jej pripravit ? Doba pusobeni, zravotni rizika spojene s uzivanim kratomu, dale pak dotazy jestli je kratom legalni, predevsim vsak zakladni otazku Co je to kratom ? Pokud chcete vedet odpovedi na tyto dotazy staci nasledovat vyse uvedeny link.

Hraj skvělé superhry na webu Hry-1001-hry.cz

Are you looking for best mame roms ? You can download thit romsf from www.romsformamem.com.

Mitragyna Speciosa jinak nazývaný také kratom. Je to zázrak, který vám může pomoct v každodenním životě. Skvělý bílý kratom zažene únavu I na několik hodin, zelený kratom tě nejen povzbudí, ale I pozvedne tvou šaptnou a skleslou náladu. No a nakonec červený kratom, ten tě přjemně zklidní a ty můžeš v klidu relaxovat třeba při poslechu hudby.