1000 Online Her Zdarma - Superhry

Emulator

Ke hraní našich her musíte mít v počítači nainstalovaný emulátor

Návod k použití emulátoru Stáhnout emulátor

Hry pro dva

Téměř všechny naše hry může hrát najednou více než jeden hráč ! Co to znamená ? Jste dva bráchové a pořád se hádáte, kdo bude hrát na počítači a kdo ne ? S tím je konec, protože teď můžete hrát společně !

Jsou dva základní módy hraní více hráčů. Takzvaná spolupráce, kde bojujete společně v jedné hře proti přesile nepřátel. Nebo souboj, kde bojujete na jednom počítači proti sobě.

Nyní vám popíšeme co nejpřesněji jakým způsobem postupovat, aby na jednom počítači mohlo hrát více hráčů. Začneme od toho nejlehčího.

1/  2 HRÁČÍ NA JEDNÉ KLÁVESNICI

Stáhnete si upravenou verzi emulátoru pro dva hráče na jedné klávesnici " ZDE

Do tohoto upraveného emulátoru si znovu překopírujte do složky ROMS, své hry a přes F5 obnovíte seznam her.

1/ Spusťte si například hru s názvem The Legend of Silkroad, Nyní si první hráč přidá kredity několikanásobným zmáčknutím číslice "5" druhý hráč zmáčkne několikrát číslici "6". Tak a nyní hru spustíte zmáčknutím číslice "1" a druhý hráč zmáčkne na klávesnici číslici "2"  Nyní to nejdůležitější. Hráč 1 má ovládání D,F,G,R ( pohyb ) + A,S,Q,W pro útok, atd. Hráč 2 má ovládání úplně v pravo na numerické části klávesnice 4,5,6,8 (pohyb) + Delete, End, Insert, Home (útok,atd.)

2/ KLÁVESNICE + USB GAMEPAD

  Tohle je například Gamepad Saitek P220. Jeho cena je asi 200 Kč, ale můžete si pořídit i levnější. Důležité je, aby měl připojení USB.

Takže nejprve textový návod. Číst můžete teprve tehdy, pokud již umíte spustit emulátor ve, kterém se hry hrají. Stáhnou jakoukoliv naši hru, spustit ji v emulátoru a hrát ji. Pokud toto ještě neumíte nemá smysl tento návod číst.

1/ Nejprve připojte svůj Gamepad ( ovladač ) do počítače pomocí rozhraní USB.

2/ Spusťe emulátor MAME. Úplně nahoře vlevo zmáčkněte na horní liště tlačítko " Options " a z nabídky vyberte " Default Game Options " Dále úplně nahoře v horní liště klikněte na nápis " Controllers " Potom nahoře vlevo, hned pod malým obrázkem ovladače zaškrtněte myškou okýnko vedle nápisu " Enable joystick input "  Potom už stačí úplně dole v pravo klinout na tlačítko " Použít " a vlevo dole "Ok"

V tuto chvíli již máte připojený USB Gamepad a můžete hrát společně více hráčů na jednom počítači.

Nyní se naučíme jak ve hře nastavit hru pro dva hráče.

1/ Spusťte si například hru s názvem The Legend of Silkroad, Nyní si první hráč přidá kredity několikanásobným zmáčknutím číslice "5" druhý hráč zmáčkne několikrát číslici "6". Tak a nyní hru spustíte zmáčknutím číslice "1" a druhý hráč zmáčkne na klávesnici číslici "2"  Hráč 1, který ovládá USB Gamepad  ovládá 1 postavu. Druhý hráč ovládá postavu 2 klávesami D,F,G,E (pohyb) a Q,W,A,S pro útok, střelbu atd.

 

Tady jsem připravil video návod. To pouze pro případ, že jste něčemu nerozuměli v předešlém textovém popisu.

 

Až budu mít chvilku času tak vám napíšu návod si můžete ovládání na klávesnici nastavit úplně sami. :-)

Anketa

Kamaradi

Zajimaji vas ucinky kratomu ? Jeho davkovani, jak jej pripravit ? Doba pusobeni, zravotni rizika spojene s uzivanim kratomu, dale pak dotazy jestli je kratom legalni, predevsim vsak zakladni otazku Co je to kratom ? Pokud chcete vedet odpovedi na tyto dotazy staci nasledovat vyse uvedeny link.

Hraj skvělé superhry na webu Hry-1001-hry.cz

Are you looking for best mame roms ? You can download thit romsf from www.romsformamem.com.

Mitragyna Speciosa jinak nazývaný také kratom. Je to zázrak, který vám může pomoct v každodenním životě. Skvělý bílý kratom zažene únavu I na několik hodin, zelený kratom tě nejen povzbudí, ale I pozvedne tvou šaptnou a skleslou náladu. No a nakonec červený kratom, ten tě přjemně zklidní a ty můžeš v klidu relaxovat třeba při poslechu hudby.