1000 Online Her Zdarma - Superhry

Emulator

Ke hraní našich her musíte mít v počítači nainstalovaný emulátor

Návod k použití emulátoru Stáhnout emulátor
Kategorie: Letecké Bitvy

1944: The Loop Master

1944: The Loop Master
Hodnocení: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4.4 / 10
 
Počet spuštění: 7740

Většinu našich her může hrát najednou více hráčů. "Hry pro dva"

 

Popis hry

Hra se v emulátoru spouští zelenou ikonkou. Popis hry : Druhá světová válka se chýlí ke konci, jediný kdo nechce kapitulovat a přiznat porážku je Japonsko. Jsi plukovníkem námořního letectva Spojených Států a se svým strojem P-38 JGL Lighting, vybaveného 30mm kanonem a motorem Madmax-v16 se pouštíš bezhlavě do neuvěřitelných vzdušných soubojů s japonským letectvem, námořnictvem, ale i pozemními silami. Japonci na tebe budou posílat nejrůznější tajné zbraně, takže budeš například bojovat s hrůzostrašným křižníkem Nagi, který je vyzbrojen neuvěřitelnou palebnou silou. Nebo japonská tajná zbraň tank Choutko, který je palubním kanonem téměř nezničitelný. Další tajná zbraň je utočné letadlo s tryskovým motorem Akane, které má opravdu účiné palubní dělo. Takovýchto nepřátel bude spousta a je jen na tvém leteckém umění zda je porazíš a pomůžeš tak vyhrát válku. Tuto hru mohou na jednom počítači a jené klávesnici hrát dva hráči současně v modu spolupráce..

Ovládání

Po stáhnutí hry a přidání do složky rom, nikdy ve spuštěném emulátoru nezapomeňte zmáčknout klávesu "F5", jinak se vám přidaná hra v seznamu her nezobrazí !!!

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nebyly přidány žádné komentáře.

 

 

Anketa

Kamaradi

Zajimaji vas ucinky kratomu ? Jeho davkovani, jak jej pripravit ? Doba pusobeni, zravotni rizika spojene s uzivanim kratomu, dale pak dotazy jestli je kratom legalni, predevsim vsak zakladni otazku Co je to kratom ? Pokud chcete vedet odpovedi na tyto dotazy staci nasledovat vyse uvedeny link.

Hraj skvělé superhry na webu Hry-1001-hry.cz

Are you looking for best mame roms ? You can download thit romsf from www.romsformamem.com.

Mitragyna Speciosa jinak nazývaný také kratom. Je to zázrak, který vám může pomoct v každodenním životě. Skvělý bílý kratom zažene únavu I na několik hodin, zelený kratom tě nejen povzbudí, ale I pozvedne tvou šaptnou a skleslou náladu. No a nakonec červený kratom, ten tě přjemně zklidní a ty můžeš v klidu relaxovat třeba při poslechu hudby.