1000 Online Her Zdarma - Superhry

Emulator

Ke hraní našich her musíte mít v počítači nainstalovaný emulátor

Návod k použití emulátoru Stáhnout emulátor
Kategorie: Bojová umění, Plošinovky

Vigilante

vigilant
Hodnocení: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
4.5 / 10
 
Počet spuštění: 5300

Většinu našich her může hrát najednou více hráčů. "Hry pro dva"

 

Popis hry

Policie nemůže zastavit násilí na ulicích a ozbrojené gangy terorizují ulice tvého města. Jako člen domobrany se postarej o klid a pořadek a bezpečnost pro slušné lidi ve městě. Hra má několik úrovní. Například v první unesou skinheds tvou dívku Madonu a ty ji musíš ze spárů holých lebek vysvobodit. Ve hře používáš bojová umění. Pokud se ti to podaří, můžeš například použít i nunčaky, které spolehlivě zlikvidují skinhedské lebky.

Ovládání

Po stáhnutí hry a přidání do složky rom, nikdy ve spuštěném emulátoru nezapomeňte zmáčknout klávesu "F5", jinak se vám přidaná hra v seznamu her nezobrazí !!!

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Jméno
Předmět
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nebyly přidány žádné komentáře.

 

 

Anketa

Kamaradi

Zajimaji vas ucinky kratomu ? Jeho davkovani, jak jej pripravit ? Doba pusobeni, zravotni rizika spojene s uzivanim kratomu, dale pak dotazy jestli je kratom legalni, predevsim vsak zakladni otazku Co je to kratom ? Pokud chcete vedet odpovedi na tyto dotazy staci nasledovat vyse uvedeny link.

Hraj skvělé superhry na webu Hry-1001-hry.cz

Are you looking for best mame roms ? You can download thit romsf from www.romsformamem.com.

Mitragyna Speciosa jinak nazývaný také kratom. Je to zázrak, který vám může pomoct v každodenním životě. Skvělý bílý kratom zažene únavu I na několik hodin, zelený kratom tě nejen povzbudí, ale I pozvedne tvou šaptnou a skleslou náladu. No a nakonec červený kratom, ten tě přjemně zklidní a ty můžeš v klidu relaxovat třeba při poslechu hudby.